Vi använder cookies för att förbättra användbarheten på vår webbplats och göra våra online-tjänster mer relevanta för dig. Genom att fortsätta surfa på vår webbplats godkänner du vårt användande av cookies.
Alla
Grundskola
Förskola
Köket
Administration
Grundskola / Personal Skola och Fritidshem
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Annika Remmhagen annika.remmhagen@angdalaskolor.se Förskoleklass
Jonathan Ståhl jonathan.stahl@angdalaskolor.se Förskoleklass
Aliah Levin aliah.levin@angdalaskolor.se Förskoleklass - Resurs
Lina Hagelin lina.hagelin@angdalaskolor.se Förskoleklass
Linda Messing linda.messing@angdalaskolor.se Åk 1 och Åk 2
Cathrine Tengvall cathrine.tengvall@angdalaskolor.se ÅK 1
Jenny Malmhagen 040-678 33 82 jenny.malmhagen@angdalaskolor.se Åk 2
Sofia Wallin sofia.wallin@angdalaskolor.se Åk 2
Camilla Almér camilla.almer@angdalaskolor.se Åk 3
Sandra Rydén sandra.ryden@angdalaskolor.se Åk 3
Peter Wenell peter.wenell@angdalaskolor.se Åk 3 och Engelska Åk 4
Emma Molin 040-678 33 83 emma.molin@angdalaskolor.se Åk 4
Helena Kondrup Nord helena.kondrup-nord@angdalaskolor.se Åk 4
Sara Granquist sara.granquist@angdalaskolor.se Åk 5
Marita Svärd marita.svard@angdalaskolor.se Åk 5
Bodil Wernquist bodil.wernquist@angdalaskolor.se Åk 6
Ingela Ekelund ingela.ekelund@angdalaskolor.se Åk 6
Pelle Bohm pelle.bohm@angdalaskolor.se Åk 5 och Trä/Metallslöjd
Marie Freij marie.freij@angdalaskolor.se Åk 5 och Textilslöjd
Pernilla Bohm pernilla.bohm@angdalaskolor.se Åk 7 och Hemkunskap/Engelska
Jesper Ekenberg jesper.ekenberg@angdalaskolor.se Åk 7 och NO/Matematik
Belen Palm belen.palm@angdalaskolor.se Åk 7 och Spanska
Anette Ranebro-Terman anette.ranebro-terman@angdalaskolor.se Åk 7 och Franska/Svenska
Jonas Terman jonas.terman@angdalaskolor.se Ma/NO Åk 7-9
Friedegard Nihlén friedegard.nihlen@angdalaskolor.se ÅK 8 och Tyska
Sebastian Nilsson Sebastian.Nilsson@angdalaskolor.se ÅK 8 och Idrott
Erik Samuelsson erik.samuelsson@angdalaskolor.se Åk 8 och SO
Robin Persson robin.persson@angdalaskolor.se Åk 9 och Engelska/SO
Louise Cederquist 040-678 33 79 louise.cederquist@angdalaskolor.se Åk 9 och Svenska
Robert Göransson robert.goransson@angdalaskolor.se Åk 9 och Ma/No
Måns Rasmusson mans.rasmusson@angdalaskolor.se Åk 9 och Engelska
Mattias Andersson mattias.andersson@angdalaskolor.se Tjänstledig
Henrik Henriksson henrik.henriksson@angdalaskolor.se Musik
Susanne Wihlborg suzie.wihlborg@hotmail.com Elevassistent
Dennis Ekelund dennis.ekelund@angdalaskolor.se Bild och IKT
Eva Holmberg eva.holmberg@angdalaskolor.se Lillfritids
Hedwig Tornheden hedwig.tornheden@angdalaskolor.se Idrott och Mellanfritids 1
Jenny Sjölander jenny.sjolander@angdalaskolor.se Musik 1-3
Ola Nilsson ola.nilsson@angdalaskolor.se Storfritids
George Doggart george.doggart@angdalaskolor.se Storfritids
Alexander Karlsson alexander.noureddineson@angdalaskolor.se Mellanfritids 1
Therese Hoffbrink therese.hoffbrink@angdalaskolor.se Föräldraledig 21/22
Christine Berglund christine.berglund@angdalaskolor.se Bild åk 4-6 och Storfritids
Johan Larsson johan.larsson@angdalaskolor.se Mellanfritids 2
Daniella Franzén daniela.franzen@angdalaskolor.se Idrott och Fritids
Robin Mardell robin.mardell@angdalaskolor.se Idrott och Fritids
Nina Nilsson nina.nilsson@angdalaskolor.se Bild 1-3 och Fritids
Förskola / Personal Förskola
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Ellen Kristersson 040-678 33 76 planeten@angdalaskolor.se Planeten
Eva Wiking 040-678 33 76 planeten@angdalaskolor.se Planeten
Ingbritt Strand 040-678 33 76 planeten@angdalaskolor.se Planeten
Linda Hylén 0735-83 68 95 manen@angdalaskolor.se Månen
Julia Persson 0735-83 68 95 manen@angdalaskolor.se Månen
Anna Larsson-Järvenpää 0735-83 68 95 manen@angdalaskolor.se Månen
Jenny Holmström 040-678 33 74 stjarnan@angdalaskolor.se Stjärnan
Lotta Svensson 040-678 33 74 stjarnan@angdalaskolor.se Stjärnan
Karolin Larsson 040-678 33 74 stjarnan@angdalaskolor.se Stjärnan
Helen Andersson 0735-83 69 55 galaxen@angdalaskolor.se Galaxen
Jeanette de Hooge 0735-83 69 55 galaxen@angdalaskolor.se Galaxen
Christina Hogstadius 040-678 33 72 jorden@angdalaskolor.se Jorden
Frida Holmberg 040-678 33 72 jorden@angdalaskolor.se Jorden
Therese Mattsson 0735-83 69 84 solen@angdalaskolor.se Solen
Cecilia Andersson 0735-83 69 84 solen@angdalaskolor.se Solen
Karin Nilsson 0735-83 69 84 solen@angdalaskolor.se Solen
Karin Nyqvist Specialpedagog
Jenny Sjölander Pool/Resurs
Jeanette Djerf Resurs
Köket / Personal Köket
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Serge Kendine koket.forskola@angdalaskolor.se Förskolan
Gisela Andersson koket.forskola@angdalaskolor.se Förskolan
Jimmy Jensen köket.skola@angdalaskolor.se Skolan
Jeanette Olsson koket.skola@angdalaskolor.se Skolan
"Setti" Nayerehossadat Mirtayebi koket.skola@angdalaskolor.se Skolan
Administration / Personal
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Lars Börjesson 040-678 33 89 lars.borjesson@angdalaskolor.se Rektor och VD
Paul Holm 040-678 33 73 paul.holm@angdalaskolor.se Biträdande rektor
Anna Aspelund 040-678 33 87 anna.aspelund@angdalaskolor.se Biträdande rektor
Henrik Nillund 040-678 33 85 henrik.nillund@angdalaskolor.se Speciallärare/specialpedagog
Sara Jystrand 040-678 33 85 sara.jystrand@angdalaskolor.se Specialpedagog
Karin Nyqvist 073-5016851 karin.nyqvist@angdalaskolor.se Specialpedagog
Christer Wollin 040-678 33 86 christer.wollin@angdalaskolor.se Vaktmästare
Jenny Mauno 040-459172 jenny.mauno@angdalaskolor.se Kurator
Linnea Svensson 040-635 43 89 linnea.svensson02@vellinge.se Studie och yrkesvägledare
Annika Bramsved Jönsson 040-678 33 80 annika.bramsved-jonsson@angdalaskolor.se Skolsköterska
Åsa Åbjörnsson 040-459172 asa.abjornsson@angdalaskolor.se Skolpsykolog
Personal Skola och Fritidshem
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Annika Remmhagen annika.remmhagen@angdalaskolor.se Förskoleklass
Jonathan Ståhl jonathan.stahl@angdalaskolor.se Förskoleklass
Aliah Levin aliah.levin@angdalaskolor.se Förskoleklass - Resurs
Lina Hagelin lina.hagelin@angdalaskolor.se Förskoleklass
Linda Messing linda.messing@angdalaskolor.se Åk 1 och Åk 2
Cathrine Tengvall cathrine.tengvall@angdalaskolor.se ÅK 1
Jenny Malmhagen 040-678 33 82 jenny.malmhagen@angdalaskolor.se Åk 2
Sofia Wallin sofia.wallin@angdalaskolor.se Åk 2
Camilla Almér camilla.almer@angdalaskolor.se Åk 3
Sandra Rydén sandra.ryden@angdalaskolor.se Åk 3
Peter Wenell peter.wenell@angdalaskolor.se Åk 3 och Engelska Åk 4
Emma Molin 040-678 33 83 emma.molin@angdalaskolor.se Åk 4
Helena Kondrup Nord helena.kondrup-nord@angdalaskolor.se Åk 4
Sara Granquist sara.granquist@angdalaskolor.se Åk 5
Marita Svärd marita.svard@angdalaskolor.se Åk 5
Bodil Wernquist bodil.wernquist@angdalaskolor.se Åk 6
Ingela Ekelund ingela.ekelund@angdalaskolor.se Åk 6
Pelle Bohm pelle.bohm@angdalaskolor.se Åk 5 och Trä/Metallslöjd
Marie Freij marie.freij@angdalaskolor.se Åk 5 och Textilslöjd
Pernilla Bohm pernilla.bohm@angdalaskolor.se Åk 7 och Hemkunskap/Engelska
Jesper Ekenberg jesper.ekenberg@angdalaskolor.se Åk 7 och NO/Matematik
Belen Palm belen.palm@angdalaskolor.se Åk 7 och Spanska
Anette Ranebro-Terman anette.ranebro-terman@angdalaskolor.se Åk 7 och Franska/Svenska
Jonas Terman jonas.terman@angdalaskolor.se Ma/NO Åk 7-9
Friedegard Nihlén friedegard.nihlen@angdalaskolor.se ÅK 8 och Tyska
Sebastian Nilsson Sebastian.Nilsson@angdalaskolor.se ÅK 8 och Idrott
Erik Samuelsson erik.samuelsson@angdalaskolor.se Åk 8 och SO
Robin Persson robin.persson@angdalaskolor.se Åk 9 och Engelska/SO
Louise Cederquist 040-678 33 79 louise.cederquist@angdalaskolor.se Åk 9 och Svenska
Robert Göransson robert.goransson@angdalaskolor.se Åk 9 och Ma/No
Måns Rasmusson mans.rasmusson@angdalaskolor.se Åk 9 och Engelska
Mattias Andersson mattias.andersson@angdalaskolor.se Tjänstledig
Henrik Henriksson henrik.henriksson@angdalaskolor.se Musik
Susanne Wihlborg suzie.wihlborg@hotmail.com Elevassistent
Dennis Ekelund dennis.ekelund@angdalaskolor.se Bild och IKT
Eva Holmberg eva.holmberg@angdalaskolor.se Lillfritids
Hedwig Tornheden hedwig.tornheden@angdalaskolor.se Idrott och Mellanfritids 1
Jenny Sjölander jenny.sjolander@angdalaskolor.se Musik 1-3
Ola Nilsson ola.nilsson@angdalaskolor.se Storfritids
George Doggart george.doggart@angdalaskolor.se Storfritids
Alexander Karlsson alexander.noureddineson@angdalaskolor.se Mellanfritids 1
Therese Hoffbrink therese.hoffbrink@angdalaskolor.se Föräldraledig 21/22
Christine Berglund christine.berglund@angdalaskolor.se Bild åk 4-6 och Storfritids
Johan Larsson johan.larsson@angdalaskolor.se Mellanfritids 2
Daniella Franzén daniela.franzen@angdalaskolor.se Idrott och Fritids
Robin Mardell robin.mardell@angdalaskolor.se Idrott och Fritids
Nina Nilsson nina.nilsson@angdalaskolor.se Bild 1-3 och Fritids
Personal Förskola
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Ellen Kristersson 040-678 33 76 planeten@angdalaskolor.se Planeten
Eva Wiking 040-678 33 76 planeten@angdalaskolor.se Planeten
Ingbritt Strand 040-678 33 76 planeten@angdalaskolor.se Planeten
Linda Hylén 0735-83 68 95 manen@angdalaskolor.se Månen
Julia Persson 0735-83 68 95 manen@angdalaskolor.se Månen
Anna Larsson-Järvenpää 0735-83 68 95 manen@angdalaskolor.se Månen
Jenny Holmström 040-678 33 74 stjarnan@angdalaskolor.se Stjärnan
Lotta Svensson 040-678 33 74 stjarnan@angdalaskolor.se Stjärnan
Karolin Larsson 040-678 33 74 stjarnan@angdalaskolor.se Stjärnan
Helen Andersson 0735-83 69 55 galaxen@angdalaskolor.se Galaxen
Jeanette de Hooge 0735-83 69 55 galaxen@angdalaskolor.se Galaxen
Christina Hogstadius 040-678 33 72 jorden@angdalaskolor.se Jorden
Frida Holmberg 040-678 33 72 jorden@angdalaskolor.se Jorden
Therese Mattsson 0735-83 69 84 solen@angdalaskolor.se Solen
Cecilia Andersson 0735-83 69 84 solen@angdalaskolor.se Solen
Karin Nilsson 0735-83 69 84 solen@angdalaskolor.se Solen
Karin Nyqvist Specialpedagog
Jenny Sjölander Pool/Resurs
Jeanette Djerf Resurs
Personal Köket
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Serge Kendine koket.forskola@angdalaskolor.se Förskolan
Gisela Andersson koket.forskola@angdalaskolor.se Förskolan
Jimmy Jensen köket.skola@angdalaskolor.se Skolan
Jeanette Olsson koket.skola@angdalaskolor.se Skolan
"Setti" Nayerehossadat Mirtayebi koket.skola@angdalaskolor.se Skolan
Personal
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Lars Börjesson 040-678 33 89 lars.borjesson@angdalaskolor.se Rektor och VD
Paul Holm 040-678 33 73 paul.holm@angdalaskolor.se Biträdande rektor
Anna Aspelund 040-678 33 87 anna.aspelund@angdalaskolor.se Biträdande rektor
Henrik Nillund 040-678 33 85 henrik.nillund@angdalaskolor.se Speciallärare/specialpedagog
Sara Jystrand 040-678 33 85 sara.jystrand@angdalaskolor.se Specialpedagog
Karin Nyqvist 073-5016851 karin.nyqvist@angdalaskolor.se Specialpedagog
Christer Wollin 040-678 33 86 christer.wollin@angdalaskolor.se Vaktmästare
Jenny Mauno 040-459172 jenny.mauno@angdalaskolor.se Kurator
Linnea Svensson 040-635 43 89 linnea.svensson02@vellinge.se Studie och yrkesvägledare
Annika Bramsved Jönsson 040-678 33 80 annika.bramsved-jonsson@angdalaskolor.se Skolsköterska
Åsa Åbjörnsson 040-459172 asa.abjornsson@angdalaskolor.se Skolpsykolog